| Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Water Content ≤ | 1.0 |
| Qualified Rate Of Particle Size %≥ | 98 |
| Certificate | SGS & REACH |
| Color | Beige |
| Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Water Content ≤ | 1.0 |
| Qualified Rate Of Particle Size %≥ | 98 |
| Certificate | SGS & REACH |
| Color | Beige |
| Size | 2.0-3.0 Mm ; 3.0-5.0 Mm ;4.0-6.0 Mm |
|---|---|
| Shape | Particle |
| Color | Beige |
| Type | Desiccant |
| Purity | 98% |
| Name | 3A Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Water Content | ≤1.0 |
| Qualified Rate Of Particle Size %≥ | 98 |
| Certificate | SGS & REACH |
| Color | Beige |
| Size | 2-3mm, 3-5mm, 4-6mm |
|---|---|
| Water Content | ≤1.0 |
| Shape | Pellet,Granular |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Color | Beige |
| Water Adsorption | ≥21.0% |
|---|---|
| Water Content | ≤1.0 |
| Qualified Rate Of Particle Size %≥ | 98 |
| Certificate | SGS & REACH |
| Color | Beige |
| Water Adsorption | ≥21.0% |
|---|---|
| Water Content | ≤1.0 |
| Qualified Rate Of Particle Size %≥ | 98 |
| Certificate | SGS & REACH |
| Color | Beige |
| Water Adsorption | ≥21.0% |
|---|---|
| Water Content | ≤1.0 |
| Qualified Rate Of Particle Size %≥ | 98 |
| Certificate | SGS & REACH |
| Color | Beige |
| Water Adsorption | ≥21.0% |
|---|---|
| Water Content | ≤1.0 |
| Qualified Rate Of Particle Size %≥ | 98 |
| Certificate | SGS & REACH |
| Color | Beige |
| Water Adsorption | ≥21.0% |
|---|---|
| Water Content | ≤1.0 |
| Qualified Rate Of Particle Size %≥ | 98 |
| Certificate | SGS & REACH |
| Color | Beige |