| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Appearance | Black Granular |
| Test Temperature | ≤20℃ |
| Adsorprion Time | 2X50S |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Particle Diameter | 1.1mm-1.2mm |
| Stacking Density | 680-700G/L |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Other Names | CMS |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Particle Diameter | 1.1mm-1.2mm |
| Stacking Density | 680-700G/L |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Other Names | CMS |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Particle Diameter | 1.1mm-1.2mm |
| Stacking Density | 680-700G/L |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Other Names | CMS |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Particle Diameter | 1.1mm-1.2mm |
| Stacking Density | 680-700G/L |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Other Names | CMS |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbent |
| Model | CMS-220 |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Color | Black |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Particle Diameter | 1.1mm-1.2mm |
| Stacking Density | 680-700G/L |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Other Names | CMS |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
|---|---|
| Particle Diameter | 1.1mm-1.2mm |
| Stacking Density | 680-700G/L |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Other Names | CMS |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbent |
| Model | CMS-220/240/260 |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Nominal Pore Diameter | 4 Angstroms |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbent |
| Model | CMS-220/240/260 |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Nominal Pore Diameter | 4 Angstroms |