| Color | Beige |
|---|---|
| Size | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Type | Adsorbent |
| Purity | 98% |
| Package Moisture Content% | ≤1.50 |
| MOQ | 10 KG |
|---|---|
| Package | 25kg/ Carton Drum |
| Certification | SGS REACH |
| CO2 Absorption | 18.0 |
| Size | 2.0-3.0 Mm,3.0--5.0 Mm , 4.0-6.0 Mm |
| MOQ | 10 KG |
|---|---|
| Package | 25kg/ Carton Drum |
| Certification | SGS REACH |
| Size | 2.0-3.0 Mm,3.0--5.0 Mm , 4.0-6.0 Mm |
| Size Qualification | ≥ 97% |