| Certificate | SGS & REACH |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Size | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
| Description | The Server Understood The Request, But Is Refusing To Fulfill It. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | Openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
|---|---|
| Crush Strength | ≥20N |
| Color | White |
| Working Temperature | 80℃ |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
| Surface Area | ≥900m2/g |
|---|---|
| Pore Size | 2-3nm |
| Package | 25kg/bag |
| Working Temperature | 80℃ |
| Shelf Life | 2 Years |
| Certificate | SGS & REACH |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Size | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
| Pore Size | 4A |
|---|---|
| Package | 25kg/bag |
| Storage | Dry And Ventilated Place |
| Crush Strength | ≥20N |
| Shelf Life | 2 Years |
| Static Adsorbed Water | ≥21.0 |
|---|---|
| Product Name | Molecular Sieve 5A |
| Shape | Cylindrical,Granular, Pellet |
| Compressive Strength N/P | ≥50 |
| Bulk Density | ≥0.60g/ml |
| Application | Air Drying, Dehydration, Adsorption |
|---|---|
| Shape | Granular |
| Package | 25kg/bag |
| Shelf Life | 2 Years |
| Crush Strength | ≥20N |
| Static Water Adsorption | WT ≥ 22% |
|---|---|
| CAS No. | 1318-02-1 |
| Package Moisture | WT ≤ 1.5% |
| Usage | Gases Adsorption From SF6, High Voltage Electric Switchgear |
| Shape | Sphere |
| Shelf Life | 2 Years |
|---|---|
| PH Value | 6-8 |
| Shape | Cylindrical |
| Product Name | 13X Molecular Sieve Desiccant |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml |