| Certificate | SGS & REACH |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Size | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
|---|---|
| Delivery Time | 3-15 work days |
| Payment Terms | L/C, T/T |
| Supply Ability | 50 Tons/ per Month |
| Place of Origin | Shaanxi,China |
| Nominal Pore Diameter | 4 Angstroms |
|---|---|
| Size | 1.3mm, 1.6mm |
| Stacking Density | 680-700G/L |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Other Names | CMS |
| Nominal Pore Diameter | 4 Angstroms |
|---|---|
| Size | 1.3mm, 1.6mm |
| Stacking Density | 680-700G/L |
| Color | Black |
| Other Names | CMS |
| Stacking Density | 680-700G/L |
|---|---|
| Type | Adsorbent |
| Model | CMS-220/240/260 |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Nominal Pore Diameter | 4 Angstroms |
| Product Name | 403 Forbidden |
|---|---|
| Description | The Server Understood The Request, But Is Refusing To Fulfill It. |
| Status Code | 403 |
| Server | Openresty |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The Server Understood The Request, But Is Refusing To Fulfill It. |
| Server | Openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Product Name | Molecular Sieve 5A |
|---|---|
| Static Adsorbed Water % | ≥21.0 |
| Certificate | SGS & REACH |
| Qualified Rate Of Particle Size | ≥98.0 |
| PH | 3-10 |