| Certificate | SGS & REACH |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Size | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
| Shape | Granular;Pellet |
|---|---|
| Color | Beige |
| Size | 2.0-3.0mm; 3.0-5.0mm; 4.0-6.0mm |
| Potassium A Type Molecular Sieve | Spheric Particle |
| Package Moisture | ≤ 1.5% |
| MOQ | 10 KG |
|---|---|
| Package | 25kg/ Carton Drum |
| Certification | SGS REACH |
| Size | 2.0-3.0 Mm,3.0--5.0 Mm , 4.0-6.0 Mm |
| Quality Management | ISO9001:2008 |
| Certificate | SGS & REACH |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Size | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
| Static Adsorbed Ethylene Mg/g ≤ | 3.0 |
|---|---|
| Water Content | ≤1.0 |
| Qualified Rate Of Particle Size %≥ | 98 |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Color | Beige |
| Certificate | SGS & REACH |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Size | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
| Certificate | SGS & REACH |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Bulk Density | G/ml ≥ 0.7 |
| Size | 1.6-2.5mm, 3.0-5.0mm |
| Dew Point | ℃ ≤ -73 |
| Certificate | SGS & REACH |
|---|---|
| Shape | Granular,Pellet |
| Color | Beige |
| Size | 2.0-3.0mm, 3.0-5.0mm,4.0-6.0mm |
| Qualified Rate Of Particle Size % | ≥98.0 |
| Size | 2.0-3.0 Mm ; 3.0-5.0 Mm ;4.0-6.0 Mm |
|---|---|
| Shape | Particle |
| Color | Beige |
| Bulk Density | ≥0.75g/ml,0.68g/ml |
| Water Adsorption | ≥21.0% |
| Package | 25kg/ Carton Drum |
|---|---|
| Certification | SGS REACH |
| Size | 2.0-3.0 Mm,3.0--5.0 Mm , 4.0-6.0 Mm |
| Shape | Granular,Pellet |
| Color | Beige |