| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The Server Understood The Request, But Is Refusing To Fulfill It. |
| Server | Openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Model | CMS-220 |
|---|---|
| Product Name | Carbon Molecular Sieve |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
| Particle Diameter | 1.1mm-1.2mm |
| Type | Adsorbent |
|---|---|
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
| Product Name | Carbon Molecular Sieve |
| Moisture Content | ≤1.0% |
| Service Life | 2-3years |
| Description | The Server Understood The Request, But Is Refusing To Fulfill It. |
|---|---|
| Product Name | 403 Forbidden |
| Server | Openresty |
| Status Code | 403 |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Product Name | Carbon Molecular Sieve |
|---|---|
| Adsorption Pressure | 0.75-0.8Mpa |
| Adsorprion Time | 2X50S |
| Moisture Content | ≤1.0% |
| Stacking Density | 680-700G/L |
| Appearance | Black Granular |
|---|---|
| Test Temperature | ≤20℃ |
| Pore Size | 2-3nm |
| Model | CMS-220 |
| Stacking Density | 680-700G/L |
| Server | Openresty |
|---|---|
| Description | The Server Understood The Request, But Is Refusing To Fulfill It. |
| Status Code | 403 |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Attrition Rate | ≤0.2% |
|---|---|
| Material | Activated Alumina |
| Product Name | Refrigerant Desiccant |
| Bulk Density | ≥0.75g/cm3 |
| Application | Air-conditioning, Refrigerator, Etc. |
| Status Code | 403 |
|---|---|
| Description | The Server Understood The Request, But Is Refusing To Fulfill It. |
| Server | Openresty |
| Product Name | 403 Forbidden |
| Packaging Details | 1. Carton Drum/25KG 2. Carton Box/25KG; 3. Iron Drum/150KG |
| Particle Diameter | 1.1mm-1.2mm |
|---|---|
| Test Temperature | ≤20℃ |
| Adsorprion Time | 2X50S |
| Compression Strength | ≥75N/Particle |
| Model | CMS-220 |